Úvod

Vítejte na stránkách Kuželkářského klubu Minerva Opava. Klub byl založen v roce 2002 jako přímý pokračovatel oddílu kuželek TJ Slavia Minerva Opava. V současnosti má 35 členů a hraje tři regionální soutěže – Severomoravskou divizi, Moravskoslezský krajský přebor a Meziokresní přebor Opava-Bruntál. Pro svou činnost využívá kuželnu na Nerudově ulici v Opavě. Kuželna byla celkově modernizována v roce 2009. Jsou zde dvě dráhy s automatickými stavěči  Wollmer. V klubovně je 25 míst k sezení u stolu a  dalších 6 míst  na kožené sedací soupravě. Prostředí je velmi příjemné a ideální pro oslavu narozenin a jiných výročí. V případě těchto akcí je kuželna uzavřena pro veřelnost a nájemce platí jen skutečně odehraný čas. Občerstvení plně zajišťujeme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Úvod a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Úvod

  1. Aleši. Pokud chceš rozšířit informaci o možnosti hraní kuželek i pro studenty, tak nech vytisknout letáky a dcera je rozvěsí po nástěnkách tady na Slezské univerzitě.

Komentáře nejsou povoleny.