Kuželna

Dvě dráhy s automatickým stavěním. Dozor a výuka zajištěna. V klubovně 26 míst k sezení. Televize, hudba. V případě požadavku zajištění teplých jídel, občerstvení a všeho okolo. Uzavřená společnost bez časového omezení. Vysoká úroveň sociálního zázemí. Posezení ve velmi estetickém prostředí. Zákaz kouření –  pouze na vyhrazeném místě mimo kuželnu. Ceny klubové, hodně přijatelné. Je provozováno jako vedlejší hospodářská činnost klubu pro zajištění sportovní činnosti.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Kuželna a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u “Kuželna

  • Osobně jsem si lehl na dráhu a tak vznikla ta uvítací fotka kuželek. Je to originál KK Minerva Opava. Jsou to ty naše :-)).

 1. Dobrý den.
  chci se zeptat už se mě chlapy ptaly jestli nechci zase hrát za minervu vždy mi někdo řekne že se ozve ale přitom nic.
  Tak se ptám tady.

  Dominik Chovanec

  • Dominiku,
   jsi stále členem KK Minerva Opava, ale činnosti se nijak neúčastníš. Nezaplatil jsi příspěvky, netrénuješ a máš propadlou registračku. Otázka není zda my chceme,aby jsi hrál, ale zda chceš ty. Hrál jsi okres a najednou jsi zmizel. Vím, že hraješ bundesligu kde registračka není nutná. V případě, že máš zájem hrát za náš klub, musíš si obnovit registrační průkazku přes Zd.Štohanzla – +420724080309.
   Pak se můžeme domluvit dál. Ke kuželkám máš vztah a rádi bychom tě přivítali.
   Aleš Fischer, předseda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.